Hizmetimiz Hakkında

İşletmenize Özel Yazılım Proje Yönetimi

Yazılım Proje Yönetimi danışmanlık servisimiz ile yazılım projenizin ihtiyaç duyduğu araç ve teknikleri size sağlıyoruz. Projenizin maksimum verimlilik, minimum zaman ve bütçe kaybı ile tamamlanması için paydaşlardan firmanızın vizyon ve misyonuna kadar geniş çerçevede inceliyor ve doğru metodolojiyi kullanıyoruz.

  • Doğru teknoloji, metodoloji ve kaynakları hizmetinize sunuyoruz.
  • Çevik Ekip Yönetimi methodunu kullanarak küçük parçalar üzerinden çalışmalarımızı yürütüyor ve isteklerinize göre revize edilme sürecini hızlandırıyoruz.
  • Sizi sürecin bir parçası haline getirerek ihtiyaçlarınıza ve sürecinize daha odaklı olmanızı sağlıyor, böylece projenizin sürdürülebilir hale getiriyoruz.
  • Elimizdeki araçları ve sizden talep edeceğimiz iş gücünü doğru planlayarak zaman yönetiminde maksimum verimliliği sağlıyoruz.

Teklif Alın

Bu alan zorunludur.
Uygun bir e-posta girdiğinize emin olun.
Bu alan zorunludur.

Proje yönetimi karmaşıklığından kurtulun

Projeyi gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir yol haritasını sizin için formüle ediyoruz

Analiz ve Planlama
1. Adım

Analiz ve Planlama

Projeyi geniş bir düzlemde tanımlayarak proje başlatma belgesi (PID) oluşturulur.Bu metin teknik gereksinimler dışındaki, iş ihtiyaçları, iş gerekçesi ve tüm paydaşlar dahil olmak üzere projenin amacını ve gereksinimlerini özetlemektedir. Bu aşama yol haritasının geliştirilmesine odaklandığından projenin başarısı için kritik öneme sahiptir. Hedef belirlemek için çeşitli yöntemler kullanıyoruz.

Geliştirme ve Test
2. Adım

Geliştirme ve Test

Ekibin proje çıktılarını geliştirdiği ve tamamladığı süreçtir. Bu aşama, her projenin merkezi bir parçasıdır ve sınırları içinde birçok şey gerçekleştiriyoruz: toplantılar, durum raporları, geliştirme güncellemeleri ve performans raporları. Genellikle bu aşamadan önce, projeye dahil olan tüm ekiplerin sorumlulukları hakkında bilgilendirildiği bir başlangıç ​​toplantısı yapıyoruz. Bu aşamada, Proje Yöneticimizin ekibi geliştirmesi, kaynakları ataması ve proje yönetim planını yürütmesi gerekmektedir.

Teslimat ve Destek
3. Adım

Teslimat ve Destek

Projeniz onayınıza sunulduktan sonra kullanıcılar için sorunsuz bir deneyim sağlamak için her şeyi yakından izliyoruz. Projenin tesliminden sonra da yanınızda olarak geri bildirimlerinizi dinliyor ve güncel kalmak için gereken güncellemeleri yapıyoruz.

Birlikte Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Fiyat Teklifi Al