Hizmetimiz Hakkında

İşletmenize Özel SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlık hizmetimiz ile arama motorlarındaki görünürlüğünüzü artırmanın yanı sıra daha fazla dönüşüm (satış/telefon araması/rezervasyon) edinmenizi hedefliyoruz.

  • İşletmenizin müşteri çekmesine, satış hedeflerine ulaşmasına ve büyümesine yardımcı olmak için kanıtlanmış bir stratejidir.
  • B2B, B2C ya da e-Ticaret olsun işletmenizin sektörüne özel SEO stratejileri geliştiriyoruz.
  • Rakip analizi, anahtar kelime analizi, local seo, seo audit ve türevi çalışmaları gerçekleştiriyoruz.
  • Etik ve kullanıcı-dostu yaklaşımlarla uzun vadeli başarı hedefliyoruz

Teklif Alın

Bu alan zorunludur.
Uygun bir e-posta girdiğinize emin olun.
Bu alan zorunludur.

Analiz ve Strateji
1. Adım

Analiz ve Strateji

iş ihtiyaçlarınızı, taleplerinizi ve beklentilerinizi anlamak için zaman ayırıyoruz. Keşif aşamasında, kilit şirket paydaşlarınızla bir toplantı ayarlıyoruz ve bir ilk saha incelemesi yapıyoruz. Ardından, temel performans göstergelerinizi (KPI'lar) belirliyor, dönüşüm yolunuzu belirliyor ve kapsamlı anahtar kelime araştırması yapıyoruz. Dijital varlığınızı etkileyen faktörleri belirlemek için tüm iş verilerinizi topluyor ve analiz ediyoruz.

Dönüşüm Ölçme
2. Adım

Dönüşüm Ölçme

çevrimiçi ilerlemenizi izlememize ve SEO kampanyanızın etkisini anlamamıza olanak tanıyan bir takip sistemi kuruyoruz. Analitiklerinizi, anahtar kelime sıralamalarınızı ve KPI'nızı izliyor ve analiz ediyoruz.SEO çabalarınızı izleyerek, eyleme geçirilebilir içgörüler elde ediyor ve optimizasyon stratejilerinizi iyileştiriyoruz. Ekibimiz, ilerlemeniz konusunda sizi güncel tutmak için proje yöneticilerinizle düzenli istişareler ve aylık raporlar planlar.

Birlikte Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Fiyat Teklifi Al