Değerlerimiz

Proje Yönetim Süreçlerimiz

Projelerinizi maksimum kar ve verimlilik ile gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

1

Marka Tanıma

İşletmemizi daha yakından tanıyıp kültürünü projemize yansıtabilmek için öncelikle müşterimizle gerçekleştirdiğimiz detaylı görüşmelerimizde marka kimliği, imajı, konumlandırma stratejileri ve beklentileri hakkında bilgi alırız.

2

İhtiyaç Belirleme

Rakip ve pazar analizi ile süreçlerinizde aldığınız risklerin planlaması, sistematik şekilde karar vererek iş yüklerinden kurtulmanız için gerekli bilgileri toplar, ihtiyaçlarınızı belirler ve uygulanacak çalışmaları size iletiriz.

3

Planlama

Elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda iş planlaması, bütçe planlaması, süreler ve hedeflerimiz ortaya çıkar ve size bunları içeren ayrıntılı rapor ile bir sunum yaparız. Onay aldıktan sonra da işe koyuluruz.

4

Uygulama

Geliştirme aşaması boyunca iyi yönetişim kültürümüz ön planda olacak şekilde her adımımızı müşterimize açık olarak gerçekleştirir, ayrıntılı ve anlaşılır raporlar sunarız. Müşterimiz tarafından gelen bütün soruları hızlı ve şeffaf olarak yanıtlarız.

5

Ürün Teslimi

Tarafımıza ait olan bütün görev ve yükümlülüklerimiz kapsamında projemizi eksiksiz ve zamanında tamamlayarak onayınıza sunarız. Gerçekleşen görüşmeler ve onay sonucunda projeyi tamamlandı statüsüne getiririz. 

6

Destek

İyi bir ürün ortaya çıkarmak kadar; ürünü teslim ettikten sonra da desteği sürdürmenin öneminin farkındayız. Proje tamamlandıktan sonra her zaman bize ulaşabilir, gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Ekibimiz

Ekibimiz

Bir yazılım ajansından daha fazlası olarak işini tutkuyla yapan deneyimli Innoviz ekibini daha yakından tanıyın.

Bizi Tanıyın
Birlikte Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Fiyat Teklifi Al