Hizmetimiz Hakkında

İşletmenize Özel İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi Servisimiz ile marka deneyiminin en önemli parçalarını bir araya getirerek hedef kitlenizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyan kurumsal blog çalışmaları, yaratıcı reklam içerikleri, e-posta pazarlaması içerikleri gibi işletmenizin marka bilinirliğini sağlayan kritik noktaları sunuyoruz

  • Kitlenizin ihtiyacına göre şekillendirdiğimiz içeriklerinizin SEO uyumlu özgün, yaratıcı ve profesyonel olmasını sağlıyoruz.
  • İçerik planlamanızı ve dilinizi imajınızdan kitlenizin ölçeğine kadar farklı fonksiyonlar bileşenleri çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.
  • İçerik planımızı birlikte oluşturuyor ve her ay bir ay öncesinden onayınıza sunuyoruz.
  • Elde ettiğimiz performans dokümanlarını her ay düzenli olarak sunarak geri dönüşünüzü alıyor ve yeni stratejiler belirliyoruz.

Teklif Alın

Bu alan zorunludur.
Uygun bir e-posta girdiğinize emin olun.
Bu alan zorunludur.

Bir adım önde olun

Kalitenizi yansıtan içeriklerle fark edilebilirliğinizi arttırıyoruz

Analiz ve Geliştirme
1. Adım

Analiz ve Geliştirme

Prestijinizi ve imajınızı yansıtacak hedef kitlenizin ihtiyacına göre oluşturulan içeriklerimizi pazar ve rakip analiz süzgecinden geçirerek geliştirme aşamasına sürüyoruz. Geliştirme aşamasında trendlere, arama motoru gereksinimlerine ve dönüşümünüzü arttıracak kritik noktalara dikkat ederek yenilik sürecini bütün çalışmalarımızda uyguluyoruz. Bu aşamada sizlerden aldığımız geri dönüşlerle güncellemeler uyguluyoruz.

Dönüşüm Ölçme
2. Adım

Dönüşüm Ölçme

İçerik pazarlaması sürecinin tamamlanmasından sonra detaylı analiz ve raporlarla pazarlamadan elde ettiğimiz getiri sonuçlarını sizlere sunuyor, ilerleyişimize göre stratejimizi yeniliyoruz.

Birlikte Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Fiyat Teklifi Al