Vedat Gezme

Web Developer

Vedat Gezme, Haziran 1992 Yılında Şanlıurfa’da doğmuştur. Orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamış, üniversiteyi ise Kıbrıs’ta Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde okumuştur. Üniversite öğrenimi süresince Android Mobil Uygulama ve Web Geliştirme ile ilgili çalışmalar yapmıştır.

Profesyonel iş hayatında ise Web Geliştirme alanında yoğunlaşarak çalışmalarını sürdürmüştür. Innoviz, Ninjafikir, Alkın Kompresör, PCS Palet, Demir Palet Dadaşlar Palet başta olmak üzere birçok web sitesini tasarlayarak portfolyosunu çeşitlendirmiştir. Aynı zamanda Mobil Uygulama Geliştirme alanında da kendini geliştirmeye devam etmektedir. Java, SQL ve C programlama dillerinde profesyonel yetkinliğe sahip olmasının yanı sıra Javascript ve PHP alanında da kendini geliştirmektedir.

Vedat Gezme’nin hakim olduğu Google araçları arasında ise Google Analytics, Google Search Console, Google Play Console, ADMOB ve Firabse bulunmaktadır. Ayrıca sanatçı bir ruha sahip olan Vedat Gezme bilim kurgu filmlerine olan ilgisinin yanı sıra saz çalmakta, dijital müzik üretmekte ve grafik tasarlamaktadır.

Vedat Gezme
Birlikte Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Fiyat Teklifi Al