Egemen Kırkaplan

Full Stack Developer

Egemen KIRKAPLAN 27 ocak 1998 yılında İzmir'de doğmuştur. ITO Süleyman Taştekin Meslek Lisesinde Elektirik Ve Elektronik bölümünden mezun olduktan sonra,
Ege Üniversitesi Kimya Teknolojilerinde okumuştur. Çocukluktan beri ilgisi ve hayali olan bilişim sektöründe kendini geliştirmek için universiteyi bırakmıştır.
İlk sektöre girişi Narin Bilişim Hizmetlerinde sunucu operatörlüğü yapmıştır. Çıkıtığı bu yolda Innoviz Fullstack Developer olarak çalışmaktadır.

Egemen KIRKAPLAN, profesyonel iş hayatına web tabanlı yazılımlar üzerinde kendini geliştirmiştir. Internet üzerinden forumlar ve toplukları takip ederek, modern
teknolojileri takip etmiş ve öğrenmiştir. Yazılım camiasında her gün yeni bir teknik ve teknoloji gelişmesinden ötürü AR-GE devam etmektedir. 

CRM, HRM ve ERP vb. projelerde bulunmuş ve kendini geliştirmiştir. İlgisi ise kaynakları ve iş gücünü daha verimli kullanabilmesi için sistemler geliştirmektir.
Bu teknolojileri geliştirmek için PHP, Laravel, MySQL, Postgresql, Redis, CSS3, JS, VueJS, NuxtJS teknolojilerinde kendini geliştirmiştir.

Hobileri ise uzay bilimleri, roket bilimleri ilgilir. Daha önce katı yakıtlı roket denemeleri yapmıştır. Ayrıca otomotiv sporlarınada ilgilir. Araç motorların ve
aktarma organlarının modifikasyon edilmesi gibi konuları araştırıp bazı denemeler yapmıştır. En büyük hayallerinden biri ise kendi atolyesini oluşturmaktır.

Egemen Kırkaplan
Birlikte Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Fiyat Teklifi Al